بر اساس ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای و قوانین کپی رایت گوگل ( DMCA ) هرگونه کپی برداری از محتوای سایت هیواتک بدون ذکر منبع ، پیگرد قانونی دارد.

تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۱/۲۳

سازمان خصوصی سازی اسامی بانک‌ ها و موسسات اعتباری مورد تائید بانک مرکزی برای دریافت شماره حساب مشمولین سهام عدالت در راستای واریز سود سال مالی 1395 را اعلام کرد.

سازمان خصوصی سازی اسامی بانک‌ ها و موسسات اعتباری مورد تائید بانک مرکزی برای دریافت شماره حساب مشمولین سهام عدالت در راستای واریز سود سال مالی 1395 را اعلام کرد.

 

لیست بانک ها به شرح زیر می باشد:
تجارت
رفاه
سپه
صادرات
ملت
ملی
شهر
توسعه صادرات
صنعت و معدن
کشاورزی
مسکن
پست بانک
توسعه تعاون
آینده
گردشگری
سینا
ایران زمین
حکمت ایرانیان
انصار
سامان
کارآفرین
پارسیان
اقتصاد نوین
سرمایه
پاسارگاد
قرض الحسنه مهر ایران
دی
ایران و ونزوئلا
قرض الحسنه رسالت
قوامین
خاورمیانه
موسسه اعتباری ملل(عسگریه)
موسسه اعتباری کوثر
موسسه اعتباری توسعه

هر یک از مشمولان سهام عدالت که دارای شماره حساب معتبر نزد یکی از بانک‌ها یا مؤسسات مالی و اعتباری مورد تأیید بانک مرکزی(عضو شبکه شتاب بانکی) هستند؛ باید با مراجعه به شعب بانک یا مؤسسه مزبور و یا از طریق سایت اینترنتی و دستگاه های خودپرداز (دستگاه های ATM ) و سایر امکانات بانک‌ها نسبت به دریافت شناسه حساب بانکی ایران(شِبا) 24 رقمی مربوط به حساب بانکی خود اقدام کنند و این شناسه را به شیوه‌ای که به زودی در سامانه سهام عدالت توسط سازمان خصوصی سازی اطلاع رسانی خواهد شد، به این سازمان ارایه کنند تا از طریق آن در آینده ای نزدیک سود سهام عدالت به حساب بانکی هر یک از مشمولین (مطابق شماره شِبا اعلام شده) واریز شود.

نکته مهم: هر یک از مشمولین سهام عدالت باید صرفاً شناسه حساب بانکی ایران(شِبا) که حساب بانکی مرتبط آن به اسم شخص وی می باشد را در اختیار داشته باشد و امکان اعلام شناسه حساب بانکی ایران(شِبا) مربوط به ولی، قیم، وکیل و یا فرد دیگری وجود ندارد.


Top
گزارش عدم برقراری تماس

تماس از کل کشور : ۹۰۹۹۰۷۱۶۶۷ -- تماس از تــهران : ۹۰۹۲۳۰۵۶۹۵