رایانه کمک

 

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در حین انجام یک کار مهم یا یک خرید اینترنتی از طریق گوشی، گوشی ایفون شما هنگ کرده باشد و هیچ کاری از دست شما بر نیاید یا درست در هنگامی که می خواهید از طریق اینترنت ، پولی را از حسابتان به حساب دیگران متقل کنید و یا انتخاب رشته دانشگاه خود را انجام دهید ، با قطع و وصل شدن اینترنت خود مواجه شده باشید و یا وای فای مودم شما خاموش شده باشد ؟ از همه بدتر شاید زمانی باشد که در حال انجام پروژه ای مهم هستید و ناگهان صفحه ویندوز رایانه شما آبی می شود و نتوانید هیچ کاری در مقابل ریست شدن رایانه خود کنید؟

به طور حتم روبرو شدن با چنین اتفاقاتی برای همه ما قابل تصور است اما آیا می توان در هنگام بروز چنین مشکلاتی که معمولا اضطراری هم هستند با یک مرکز رفع مشکلات رایانه ای تماس گرفت و درخواست مشاوره و راهنمایی کرد؟

 

سامانه مشاوره تلفنی  هیواتک با هدف بروزرسانی اطلاعات کاربران فناوری اطلاعات و رفع مشکلات رایانه ای و موبایلی آنها ایجاد شده است. ما در سامانه مشاوره هیواتک بر این باوریم که بهترین راه ارائه ی مشاوره تلفنی به هم وطننان خود را تدوین کرده ایم تا در صورت بروز هرگونه مساله و یا داشتن سوالی در خصوص مشکلات رایانه ، مشکلات موبایل و غیره بتوانیم به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی آنها باشیم.

 

رایانه کمک تلفنی

 

سامانه مشاوره هیواتک چه مشکلاتی را پوشش می دهد؟

ما در سامانه مشاوره هیواتک سعی می کنیم از مهم ترین مشکلات رایانه ای و موبایلی شما جمع آوری اطلاعات کرده و با یک طبقه بندی مناسب در سایت سامانه نمایش دهیم. برای درک بهتر چگونگی جمع آوری اطلاعات و طبقه بندی آنها کافی ست چند نمونه را ملاحظه کنید:

 

- رفع مشکلات شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام

- رفع مشکلات اتصال به اینترنت

- رفع مشکلات اینترنت های همراه

- بررسی مشکلات سخت افزاری رایانه

 

درست متوجه شدید! ما در  هیواتک قصد داریم کامل ترین پایگاه داده مشکلات رایانه ای و مشکلات موبایلی را ایجاد کنیم.

در آینده ای نزدیک در بانک پرسش و پاسخ هیواتک می توانید پاسخ سوالات رایانه ای خود را به سرعت بیابید. هدف  هیواتک از ایجاد چنین سامانه ای، کمک به رفع مشکلات کاربران در کمترین زمین ممکن است.

 

در سامانه مشاوره تلفنی هیواتک ، در کوتاه ترین زمان با بهترین مشاوران ایران هم کلام خواهید شد.

مشاوران هیواتک از بهترین و حرفه ای ترین کاربران حوزه فناوری اطلاعات هستند. بنابراین این اعتماد را به شما می دهیم که برای رفع مشکلات موبایل و رایانه خود با بهترین مرکز مشاوره آنلاین و رایانه ایران تماس گرفته اید.

 

چگونه با سامانه مشاوره تلفنی هیواتک تماس بگیرم؟

جهت تماس با سامانه هیواتک کافی ست از طریق تلفن ثابت، با شماره 9099071667 تماس حاصل کرده و با همکاران ما در سامانه مشاوره انلاین رایانه ای به صحبت بنشینید.

در صورتی که امکان تماس با تلفن های هوشمند برای شما مقدور نیست و یا می خواهید از طریق تموبایل خود با همکاران ما صحبت کنید، کافی است از بسته های مشاوره هیواتک استفاده کنید. جهت استفاده از این بسته ها که تا 37 درصد تخفیف مکالمه نیز با خود به همراه دارند، وارد قسمت زیر شوید:

سفارش پکیج مشاوره

 

 

هزینه تماس با هیواتک چقدر است؟

به ازای هر دقیقه مکالمه شما با همکاران ما دقیقه ای 2500 تومان بر روی قبض تلفن دوره ی بعد شما لحاظ خواهد شد اما اگر از طریق بسته های مشاوره ای با ما تماس بگیرید می توانید از تخفیف 37 درصدی استفاده کنید. (در بالا توضیح داده شد)

 

امید است پس از مشورت با همکاران ما در سامانه شبانه روزی تلفنی هیواتک ، مشکل شما به راحتی مرتفع گردد.