افکت های جذاب اینستاگرام برای رقابت با اسنپ چت در راه است

تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۲/۱۷

پلتفرم واقعیت افزوده‌ی فیسبوک تا حد زیادی تحت تأثیر انحصاری بودن آن در این شبکه‌ی اجتماعی قرار گرفته است؛ خوشبختانه، اکنون این ویژگی به اینستاگرام هم اضافه شده است؛ از آنجا که مخاطبان این شبکه تمرکز بیشتری بر اشتراک‌گذاری تصاویر دارند افکت واقعیت افزوده برای آنها کاربردی‌تر خواهد بود.

واقعیت افزوده (Augmented Reality)(AR) فناوری است که در آن تصاویر مجازی و واقعی ترکیب می‌شوند و اشیاء مجازی به دنیای واقعی اضافه می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری تیک ؛ پلتفرم واقعیت افزوده‌ی فیسبوک تا حد زیادی تحت تأثیر انحصاری بودن آن در این شبکه‌ی اجتماعی قرار گرفته است؛ خوشبختانه، اکنون این ویژگی به اینستاگرام هم اضافه شده است؛ از آنجا که مخاطبان این شبکه تمرکز بیشتری بر اشتراک‌گذاری تصاویر دارند افکت واقعیت افزوده برای آنها کاربردی‌تر خواهد بود.

اساس کار این فیلتر در اینستاگرام کمی متفاوت است؛ مخاطبان اینستاگرام به فیلترهای طراحی شده توسط کاربرانی که آنها را دنبال می‌کنند دسترسی دارند، از این رو افکت‌های دوربین واقعیت افزوده نیز کاربران را قادر می‌سازد تا مستقیما از افکت‌های موجود در استوری دوستان خود استفاده کنند، بنابراین اگر افکتی را قبلا ندیده‌اند، برای استفاده از آن می‌توانند حساب سازنده‌ را دنبال کنند.

بر خلاف اسنپ‌چت که به خوبی از عهده این کار بر نیامد، این تغییر به شدت برای ارتقای کیفیت فیلترهای پیشنهادی به کاربران مناسب است . خواندن مقالات دیلیت اکانت اینستاگرام ، مشکل ورود به اینستاگرام و بازیابی اکانت اینستاگرام

منبع : پایگاه خبری تحلیلی تیک


تماس از کل کشور : ۹۰۹۹۰۷۱۶۶۷ -- تماس از تــهران : ۹۰۹۲۳۰۵۶۹۵
همه روزه حتی ایام تعطیل از :  ۸   صبح   الی   ۱  شب

تماس از کل کشور : ۹۰۹۹۰۷۱۶۶۷ -- تماس از تــهران : ۹۰۹۲۳۰۵۶۹۵
همه روزه حتی ایام تعطیل از :  ۸   صبح   الی   ۱  شب