آموزش اکتیو کردن ویندوز ۱۰

تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۱۰/۰۲

یکی از موضوعاتی که باید حتما رعایت کنید این است که در بسیاری از موارد کمپانی مایکروسافت این امکان را به شما می دهد تا یک نسخه از سیستم عامل ویندوز را به مدت ۱ ماه مورد آزمایش قرار دهید و در صورتی که از دیدگاه شما موردی نداشت و برایتان کاربردی بود سپس اقدام به خرید آن نمایید. به منظور خرید آن باید یک Product Key تهیه کرده و ویندوزتان را به اینترنت متصل نمایید تا فرآیند فعالسازی انجام بپذیرد. 

از سویی دیگر بسیاری از کاربران ایرانی اساسا ویندوز ها را غیرقانونی نصب می کنند، زیرا در موارد بسیاری امکان خرید برای کاربران ایرانی وجود ندارد و همیشه به دنبال رفع این محدودیت هستند. البته شایان ذکر است که بسیاری از این ویندوزهای موجود در بازار کرک شده هستند ولی گاهی اوقات کرک آن ها با مشکل روبرو می گردد و به کاربران این امکان را نمی دهد که از ویندوز استفاده نمایند. در ادامه تصمیم داریم که نحوه ی اکتیو کردن ویندوز ۱۰ را برای شما آموزش دهیم. برای تشخیص اکتیو بودن ویندوز 10 مقاله چک کردن اکتیو بودن ویندوز 10 ما را مطالعه نمایید . خواندن مقالات کاهش مصرف اینترنت ویندوز 10 ، آپدیت ویندوز 10 ، طریقه نصب ویندوز 10 و حل مشکل کند بودن ویندوز 10 را نیز در این خصوص به شما توصیه می کنیم .

مراحل اکتیو کردن ویندوز ۱۰ 
گام اول
در ابتدا باید نرم افزار KMS auto Net را دانلود کرده و نصب کنید. این نرم افزار از تمامی نسخه های ویندوزی مایکروسافت پشتیبانی به عمل می آورد. اکنون بر ریو فایل دانلود شده کلیک کنید و آن را از حالت فشرده خارج نمایید. لازم به ذکر است که پسورد فایل Zip دانلود شده ۱۲۳۴۵ می باشد. اکنون نرم افزار را اجرا نمایید. 

گام دوم
اکنون بر روی گزینه ی Activation کلیک کنید. این نرم افزار تنظیمات کمی دارد ، همانگونه که پس از اجرا کردن این نرم افزار مشاهده می نمایید تنها دارای دو گزینه برای تغییر رجیستری ویندوز می باشد. سپس از بخش Activation یکی از موارد Activate Windows را برای فعال کردن ویندوز و گزینه ی Activation Office برای مجموعه ی آفیس کلیک نمایید. 

گام سوم
پس از گدشت مدتی پیغام Product successfully activated برای شما به نمایش در می آید . اکنون اگر در وسط صفحه کلیک راست نموده و گزینه ی Personaliz را انتخاب نمایید، خواهید دید که پیغام خطای فعال نبودن ویندوز در بالای بخش تنظیمات این صفحه نمایش داده نخواهد شد. 

حتما به این نکته توجه داشته باشید که پیش از آغاز فرآیند فعالسازی ویندوز ۱۰ آنتی ویروس سیستم خود را غیرفعال نمایید، زیرا اساسا آنتی ویروس ها فایل نرم افزار KMS Auto Net.exe را به عنوان ویروس شناسایی می کنند.

 اگر در خصوص قطع شدن صدا در ویندوز مشکلی دارید ، توصیه می کنیم مقاله تنظیمات صدای کامپیوتر در ویندوز را مطالعه فرمایید.

منبع : زوم تک


تماس از کل کشور : ۹۰۹۹۰۷۱۶۶۷ -- تماس از تــهران : ۹۰۹۲۳۰۵۶۹۵
همه روزه حتی ایام تعطیل از :  ۸   صبح   الی   ۱  شب

تماس از کل کشور : ۹۰۹۹۰۷۱۶۶۷ -- تماس از تــهران : ۹۰۹۲۳۰۵۶۹۵
همه روزه حتی ایام تعطیل از :  ۸   صبح   الی   ۱  شب