در اینستاگرام؛ قابلیت ارسال پست ، هم زمان در چند حساب کاربری

تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲

ایتنا - قابلیت انتشار پست در اکانت های مختلف فعلا برای سیستم عامل ios اجرا خواهد شد.

ایتنا - قابلیت انتشار پست در اکانت های مختلف فعلا برای سیستم عامل ios اجرا خواهد شد.به نظر می رسد که اینستاگرام قصد دارد قابلیت جدیدی را به نسخه آی او اس این شبکه اجتماعی اضافه کند تا کاربران بتوانند به صورت هم زمان در چند حساب کاربری خود یک پست را منتشر کنند. اگر قصد دیلیت اکانت یا خصوصی سازی اینستاگرام را دارید ، مقالات حذف اکانت اینستاگرام و هک قفل اینستاگرام را مطالعه فرمایید.

به گزارش ایتنا از ایسنا، شبکه های اجتماعی در چند سال اخیر، هر یک به منظور جلب رضایت کاربران خود و افزایش محبوبیت و استفاده توسط کاربران، گاهی قابلیت ها و امکانات جدیدی را اضافه و ارائه می کنند. 

بر اساس گزارش وب سایت the verge، اینستاگرام بعنوان یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی، حالا این بار به نظر می رسد که تصمیم گرفته قابلیت جدیدی را به نسخه آی او اس (iOS) خود بیفزاید تا به کاربران آیفون این امکان را بدهد پست موردنظر خود را در چند حساب کاربری خود به صورت همزمان به اشتراک بگذارند. 

تاکنون چنین قابلیتی برای کاربران اینستاگرام وجود نداشت و آنها باید به صورت جداگانه در حسابهای کاربری خود پست موردنظر خود را ارسال و منتشر کنند. 

اگر عکس های اینستاگرام برای شما باز نمی شود یا می خواهید تنظیمات استوری را انجام دهید مطالعه مقالات باز نشدن عکس اینستاگرام و مخفی کردن استوری را از دست ندهید.

هنوز اطلاعات و جزئیات دقیق تری از انتشار این قابلیت برای کاربران اندرویدی در دست نیست و اینستاگرام نیز به صورت رسمی افزودن چنین قابلیتی را تایید و اعلام نکرده است و تنها تصویر و اسکرین شاتی از این قابلیت و امکان جدید بر روی پلتفرم اینستاگرام توسط برخی از کاربران اینستاگرامی در فضای مجازی منتشر شده که حاکی از آن است که احتمالا این شبکه اجتماعی معروف درصدد افزودن این امکان در آینده ای نزدیک به نسخه آی او اس خود است. 

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در میان کاربران فضای مجازی به شمار می رود که در این میان، نسل جوان و نوجوان از آن استقبال بیشتری نسبت به سایر رده های سنی کرده اند. 

این شبکه اجتماعی که یکی از بزرگترین زیرمجموعه های فیس بوک به شمار می رود، در ماه سپتامبر سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی به رکوردی بی سابقه در میان شبکه های اجتماعی دست یافت و آن هم جای دادن بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه بود.

منبع : ایتنا


تماس از کل کشور : ۹۰۹۹۰۷۱۶۶۷ -- تماس از تــهران : ۹۰۹۲۳۰۵۶۹۵
همه روزه حتی ایام تعطیل از :  ۸   صبح   الی   ۱  شب

تماس از کل کشور : ۹۰۹۹۰۷۱۶۶۷ -- تماس از تــهران : ۹۰۹۲۳۰۵۶۹۵
همه روزه حتی ایام تعطیل از :  ۸   صبح   الی   ۱  شب